منو
Your Cart

شومینه اتانولی فضای باز

برند: Avalon Fireplace مدل: EL Fireplace outdoor 01
شومینه اتانولی بعنوان یک شومینه دکوری نقش واضحی را در دکوراسیون داخلی منازل بازی می کند. امروز دیگر وقت آن رسیده که شما نیز خود را از شر شومینه سنگی قدیمی خلاص کنید و بجای آن از انواع شومینه لوکس شامل انواع شومینه برقی، انواع شومینه تبخیری و انواع شومینه اتانولی استفاده کنید. این شومینه ها، علاوه بر..
0 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: EL Fireplace outdoor 02
دکوراسیون داخلی منازل بدون شومینه کامل نیست! فصل سرما که نزدیک می شود برگ ها آرام آرام شروع به ریختن می کنند و سوز و سرما به خانه ها می آید، وقتش است که شومینه ها را برای شب های سرد پاییز و زمستان آماده کنیم، چرا که از قدیم الایام شومینه مدرن و کلاسیک بعنوان منبع گرمایشی منازل به حساب آمده است و امر..
0 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: EL Fireplace outdoor 03
شومینه ها همیشه جزئی از عناصر دکوراسیون رمانتیک خانه ها بوده اند، امروزه با تحولات شگرف در دانش و تکنولوژی، انواع مدرن و کلاسیک آن در عرصه تولید است تا به محیط زندگی زیبایی و جذابیت ببخشد. شومینه های اتانولی یکی از شومینه های لوکس و از نسل جدید شومینه ها هستند. در شبهای سرد پاییز و زمستان، شعله های ..
0 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: EL Fireplace outdoor 04
محیط زیست سالم بستر شکوفایی و نوآوری است، امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و روی آوردن جهان امروز به استفاده بهینه و مدیریت انرژی در ساختمان منجر به نوآوری های نوین در زمینه های مختلف از جمله معماری و دکوراسیون داخلی شده است. شومینه های سنتی از قدیم الایام با عملکرد ضعیفی در مصرف انرژی و میزان بالای ..
0 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: EL Fireplace outdoor 05
شومینه در هر خانه ای که باشد حس و حال منحصر به فردی به فضای آن خانه می بخشد، در فضاهای مدرن امروزی بی شک نیاز به یک تغییر در نوع و شکل شومینه ها داریم، همیشه نیاز نیست یک شومینه مدرن و یا کلاسیک در اندازه بزرگ و وسیع داشته باشیم و آن را در کنج اتاق قرار دهیم. به راحتی می توانیم یک شومینه ی پرتابل یا..
0 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: EL Fireplace outdoor 06
آیا شما در حال ایجاد و نصب یک شومینه سفارشی خاص هستید و یا در فکر بازسازی شومینه موجود خود می باشید و دنبال یک راه حل جدید برای داشتن یک شومینه زیبا و شیک هستید، ما شومینه در فضای باز (شومینه اتانول) را با توجه به تنوع نیازهای شما، به شما پیشنهاد می دهیم که مجموعه ای از شعله های واقعی آتش را در خان..
0 ریال
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)