منو
Your Cart

شومینه اتانولی استیل

برند: Avalon Fireplace مدل: Ethanol stainlesssteel 50
باید اذعان نمائیم که با وجود انواع شومینه های اتانولی امکانات طراحی خلاقانه و زیبا برای محیط های مسکونی و تجاری بی پایان بوده و محدودیتی در آن نیست. از آنجا که شومینه های اتانولی دارای سوخت پاک و عاری از آلایندگی می باشند و سوخت سبز محسوب می شوند، به دودکش نیازی نداشته و هیچ محدودیتی همانند شومینه ه..
46,000,000 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: Ethanol stainlesssteel 75
اگر شما در حال نوسازی منزل خویش هستید و قصد تعبیه یک شومینه شیک و زیبا را دارید، و اگر برای رسیدن به این هدف، تعبیه دودکش و یا هر ساختار دیگری مانع کار شماست؟ ما ایده ساده ای را برای حل مشکل شما ارائه داده ایم. شما می توانید با تعبیه شومینه اتانولی بدون سر و صدا و بدون تمام عوارض مربوط به دودکش ها، ..
78,000,000 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: Ethanol stainlesssteel 100
شومینه اتانولی بعنوان یک منبع مکمل گرما برای فضای های متوسط و کوچک می باشد. یک شومینه تزئینی ایده آل که می تواند محیط گرم و نرمی را برای شما بوجود آورد و شعله های آتش پر جنب و جوش آن لذت وصف ناپذیری را برای شما خلق می نماید.شومینه اتانولی به دودکش نیازی نداشته، هیچ گاز و یا برقی مورد نیاز آن نیست، ت..
96,000,000 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: Ethanol stainlesssteel 125
استفاده از شومینه اتانولی، در حقیقت استفاده از شعله های آتش به راحت ترین و آسان ترین روش ممکن می باشد. شومینه اتانولی به نصب و راه اندازی خاصی نیاز نداشته و تعمیر و نگهداری در آن خیلی کم اتفاق می افتد. در شومینه های اتانولی فقط با فشار ساده یک دکمه و یا از طریق گوشی های هوشمند، شعله های آتش واقعی در..
125,000,000 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: Ethanol stainlesssteel 150
با شومینه اتانولی می توانید روز و شب درخشان و رمانتیک بدون دود و خاکستر را برای فضای داخلی خانه خود خلق نمائید. شومینه های اتانولی در فضای باز یک محیط منحصر به فرد و رویایی ایجاد می نماید که هیچکدام از شومینه های موجود در بازار قادر به ایجاد این هارمونی و فضای رمانتیک نیستند. شومینه اتانولی نشانگر ..
155,000,000 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: Ethanol stainlesssteel 175
همه ما دوست داریم که در فضای منزلمان یک شومینه زیبا و چشم نواز داشته باشیم زیرا شومینه بیش از آنکه جنبه گرما زایی داشته باشد از لحاظ زیبایی مثل نگینی در فضای خانه می درخشد و بیش از تمام وسایل یک خانه توجه هر تازه واردی را به خود جلب می نماید و در عبارتی دیگر نشستن در کنار شومینه در یک هوای سرد زمستا..
176,000,000 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: Ethanol stainlesssteel 200
شومینه اتانولی بسیار لوکس و شیک می باشد که به محیط زندگی شما زیبایی و جذابیت می بخشد و سیستم حرارتی آن نیز فوق العاده بوده و نسل جدید شومینه های مدرن و شومینه های لوکس هستند. خودنمایی شومینه اتانولی لوکس در هر محیطی واقعاً زیبا و آرامش بخش است. این نوع شومینه ها مطابق سلیقه مشتریان به هر شکل و متریا..
192,000,000 ریال
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)