منو
Your Cart

شومینه اتانولی دیواری

برند: Avalon Fireplace مدل: EL fireplace wallmounted 01
مهمترین کاربرد شومینه ها تکمیل دکوراسیون داخلی منازل شماست، و از جمله وسایلی است که برای انتقال حرارت و گرمایش محیط داخلی اماکن مسکونی و عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه با در نظر گرفتن معیارهای جهانی، بهترین و مقبولترین شومینه، شومینه ای است که دارای سوخت پاک و سبز بوده و عاری از هر گونه موا..
0 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: EL fireplace wallmounted 02
شومینه ها پیشتر به عنوان مرسوم ترین و با اصالت ترین نوع وسیله گرمایشی مورد استفاده قرار گرفته است و تنها با گذشت زمان، متناسب با تغییر شیوه دکوراسیون داخلی، گونه های متنوع تر و به روزتری به مرحله تولید رسیده است. امروزه با اینکه شومینه ها در انواع سبک های کلاسیک نیز به چشم می خورد اما در مقابل شومین..
0 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: EL fireplace wallmounted 03
نسل جدید شومینه ها، شامل انواع شومینه اتانولی، شومینه برقی و شومینه بخاردار هستند که با ایجاد شعله های پر جنب و جوش، تصادفی، رنگی، نامنظم و چشمگیر، فضای زیبا و آرامش بخشی را برای شما به ارمغان می آورند. این شومینه ها بصورت شومینه دیواری و یا شومینه مدرن قابلیت نصب و راه اندازی دارند. استفاده از شوم..
0 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: EL fireplace wallmounted 04
انواع شومینه اتانولی و یا همان شومینه الکلی زیبایی مضاعف و چشمگیری را در خانه بوجود می آورند. با شروع فصل سرما، شومینه ها در منازل و اماکن عمومی لوکس روشن می شوند و علاوه بر گرمازایی خانه ها، به یکی از عناصر دکوراتیوی و مهم خانه نیز مبدل می شوند. استفاده از شومینه اتانولی، در حقیقت استفاده از شعله ..
0 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: EL fireplace wallmounted 05
اگر شما در حال نوسازی منزل خویش هستید و قصد تعبیه یک شومینه شیک و زیبا را دارید، و اگر برای رسیدن به این هدف، تعبیه دودکش و یا هر ساختار دیگری مانع کار شماست؟ ما ایده ساده ای را برای حل مشکل شما ارائه داده ایم. شما می توانید با تعبیه شومینه اتانولی بدون سر و صدا و بدون تمام عوارض مربوط به دودکش ها، ..
0 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: EL fireplace wallmounted 06
شومینه اتانولی یک شومینه با سوخت پاک محسوب شده که حرارت را با شعله های پر جنب و جوش فراهم می سازد. این شومینه با خصوصیات منحصر به فرد خود مطمئناً یک نقطه کانونی خیره کننده را در هر اتاق و یا فضای داخلی ایجاد می کند. انواع شومینه اتانولی از شومینه های سازگار با محیط زیست هستند که طراحی و تکنولوژی را..
0 ریال
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)