منو
Your Cart

شومینه تبخیری پرتابل

برند: Avalon Fireplace مدل: Steam Fireplace 50
شومینه تبخیری (شومینه بخاردار) از تحولات بزرگ در صنعت شومینه است که ایجاد شعله های طبیعی آتش را با استفاده از بخار سرد آب میسر می سازد. دیگر وقت آن رسیده که شومینه سنگی قدیمی خود را که همواره فضای زیادی از خانه ها را اشغال می نماید تخریب و بجای آن انواع شومینه بخاردار دیواری و یا شومینه بخاردار رومی..
170,000,000 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: Steam fireplace 100
شومینه مکانی است که معمولاً در آنجا سوخت مشتعل می شود و نمای زیبایی از شعله های آتش در آن پدید می آید، مدلهای قدیمی تر شومینه ها، معمولاً جاگیر بوده و بواسطه سوخت های فسیلی آنها که معایب زیست محیطی فراوانی داشتند، کم کم به دست فراموشی سپرده شده و از خانه ها امروزی جمع آوری می گردند، و حضور آنها در خ..
250,000,000 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: Steam fireplace portable 03
استفاده از شومینه که یکی از پر استقبال ترین منابع گرمازایی در منازل لوکس است با شروع فصل سرما آغاز می شود، درست است که امروزه با توجه به بازده پائین شومینه ها و آلایندگی زیست محیطی آنها، کم کم به دست فراموشی سپرده شده و در حال برچیده شدن می باشند. اما آنهایی که به شومینه بعنوان یک عنصر دکوراسیونی شی..
0 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: Steam fireplace portable 04
شومینه ها از ابتدایی ترین و ساده ترین وسایل تبادل حرارت و گرمایش منازل و اماکن عمومی هستند. شومینه ها وظیفه انتقال گرما از محیط گرمتر به محیط سردتر را دارند. استفاده از مواد با ضریب هدایت حرارتی بالا در تولید و ساخت شومینه و نیز طراحی شومینه خاص در افزایش راندمان شومینه های جدید تأثیر بسزایی دارد. ا..
0 ریال
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)