منو
Your Cart

شومینه برقی استیل (نقره ای)

برند: Avalon Fireplace مدل: Dallas 82 Silver
شومینه برقی هوشمند دالاس نقره ای یکی از انواع شومینه برقی ایستاده است که بصورت یک شومینه قابل حمل نیز مورد استفاده قرار می گیرد. تماشای رگه های آتش در رنگ چشم نواز و متمایز، در خانه های شیک امروزی می تواند ابهت و عظمت فوق العاده ای داشته باشد، با استفاده از محصولات شومینه آوالون علاوه بر گرما، زیبای..
100,000,000 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: Dayton Silver 90
شومینه برقی هوشمند دیتون نقره ای 090 و سایر شومینه های برقی هوشمند گرمایش محیط را با استفاده از سوخت پاک برق تامین نموده و آلایندگی ندارند، امنیت و ایمنی آن بالا و مخرب محیط زیست نیز نمی باشند. شعله های آتش در شومینه برقی هوشمند حیرت انگیز بوده و با تنظیمات شما می تواند محیطی شاد و مفرح برای اعضای خ..
93,000,000 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: Dayton Silver 120
مدلهای جدید شومینه برقی دیواری آوالون و شومینه برقی هوشمند دیتون نقره ای 120 محصولی بی همتا و با طراحی دیواری و زمینی، توانایی گرمایش و ایجاد شعله مجازی آتش را داشته و محیط زندگی شما را در تمام فصول سال آرامش بخش و دلپذیر خواهد نمود.شومینه به عنوان یکی از مهم ترین سیستم های گرمازایی محیط های مسکونی ..
112,000,000 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: Dayton Silver 140
انواع شومینه برقی هوشمند دیتون نقره ای 140 مناسب برای فضایی در حدود 40 مترمربع بوده و مجهز به سیستم روشن و خاموش هوشمند است که از طریق سنسور تعبیه شده در داخل دستگاه، دمای محیط را اسکن نموده و با توجه به دمای محیط میزان گرمایش را کاهش یا افزایش می دهد. با این تنظیم دمای اتوماتیک، شما خوابی آسوده و ل..
133,000,000 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: Buffalo Silver 80
شومینه برقی بوفالو نقره ای 080یک شومینه شیک و قابل حمل است که با رنگ های مشکی، استیل نقره ای و استیل طلایی همانند سایر شومینه برقی آوالون و بعنوان یک شومینه آماده و شومینه پیش ساخته برقی برای سبک دکوراسیونی ویژه و شیک امروزی قابل استفاده می باشد.با نگاهی به تحولات اخیر در صنعت شومینه متوجه می شویم ک..
86,000,000 ریال
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)