منو
Your Cart

شومینه اتانولی پرتابل

برند: Avalon Fireplace مدل: EL fireplace portable 01
آیا شما در حال ایجاد و نصب یک شومینه سفارشی خاص هستید و یا در فکر بازسازی شومینه موجود خود می باشید و دنبال یک راه حل جدید برای داشتن یک شومینه زیبا و شیک هستید، ما شومینه فضای باز (از انواع شومینه اتانول) را با توجه به تنوع نیازهای شما، به شما پیشنهاد می دهیم که مجموعه ای از شعله های واقعی آتش را ..
0 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: EL fireplace portable 02
اتاق نشیمن از مهمترین اتاقها در خانه برای نصب و راه اندازی انواع شومینه دیواری و شومینه پرتابل و شومینه رومیزی برای ایجاد یک مکان ایده آل و رویایی محسوب می شود. حس گرمای شومینه، نقطه کانونی را برای زمان های خوب و لحظات به یاد ماندنی بوجود می آورد. اگر دقت کرده باشید در محافل سیاسی و اجتماعی نیز از ..
0 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: EL fireplace portable 03
تکنولوژی طراحی و ساخت انواع شومینه های جدید در طول سالهای اخیر در حال توسعه و ترقی است و در این میان شومینه های اتانولی جایگزین قابل اعتماد برای چوب و گاز هستند و علاوه بر زیبایی آتش واقعی، گرمایش کافی را برای خانه های شما تامین می نمایند. شومینه های الکلی عالی هستند امروزه هر خانه مسکونی می تواند ب..
0 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: EL fireplace portable 04
شومینه آوالون بعنوان یکی از شرکتهای تولیدی شومینه مطرح در زمینه تولید انواع شومینه برقی، تولید انواع شومینه گازی، تولید انواع شومینه اتانولی و تولید انواع شومینه تبخیری می باشد که با کادری متخصص و با تجربه فعالیت می نماید. اگر شما در منزل مسکونی یا محل کار خود یک شومینه چوبی، شومینه سنگی و یا شومین..
0 ریال
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)