منو
Your Cart

شومینه اتانولی با فریم سنگی

برند: Avalon Fireplace مدل: Ethanol fireplace Stone 01
در استفاده از شومینه اتانولی بجای شومینه های گازی چند تفاوت کلیدی و آشکار دیده می شود که می توان به موارد زیر اشاره کرد: 1- نیاز گرمایشی: تفاوت در میزان حرارت ایجاد شده می تواند منبع انتخاب شما باشد، در این میان، شکی نیست که شومینه گازی می تواند گرمایشی مقرون به صرفه تر از شومینه اتانولی را تولید ن..
0 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: Ethanol fireplace Stone 02
شومینه ها از دیرباز بعنوان یک عنصر دکوراتیوی اماکن مسکونی و عمومی در بین مردم دارای محبوبیت است، اما با پیشرفت تکنولوژی امروزی، انتخاب شایسته مردم نیز تغییر قابل ملاحظه ای پیدا کرده است. روی آوردن مردم به سوی انواع شومینه برقی و انواع شومینه اتانولی و سایر شومینه های لوکس نمونه ای از این تفاوت و تغی..
0 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: Ethanol fireplace Stone 03
برای داشتن یک خانه جذاب و تأثیرگذار بهتر است نقطه ای در سالن نشیمن که پرکاربردترین فضا است را انتخاب و با یک شومینه اتانولی مدرن و شیک آن را به نقطه اصلی خانه خود تبدیل کنید. امروزه شومینه اتانولی اهمیت فراوانی در طراحی داخلی پیدا کرده و تأثیر بسزایی در کل دکوراسیون داخلی دارد، با توجه به اهمیت روز ..
0 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: Ethanol fireplace Stone 04
در روزهای سرد زمستان هیچ چیز دلچسب تر از نشستن روی صندلی جلوی شومینه و لذت بردن از گرمای آتش نیست، حتماً شما نیز دوست دارید که در یک روز سرد زمستان، روی صندلی جلوی شومینه اتانولی با فریم سنگی با آتش در حال سوختن لم بدهید و یک فنجان قهوه با کیک شکلاتی میل کنید. شومینه مدرن و کلاسیک بعنوان یک عنصر دک..
0 ریال
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)