منو
Your Cart

شومینه اتانولی

برند: Avalon Fireplace مدل: Ethanol stainlesssteel 50
باید اذعان نمائیم که با وجود انواع شومینه های اتانولی امکانات طراحی خلاقانه و زیبا برای محیط های مسکونی و تجاری بی پایان بوده و محدودیتی در آن نیست. از آنجا که شومینه های اتانولی دارای سوخت پاک و عاری از آلایندگی می باشند و سوخت سبز محسوب می شوند، به دودکش نیازی نداشته و هیچ محدودیتی همانند شومینه ه..
46,000,000 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: Ethanol stainlesssteel 75
اگر شما در حال نوسازی منزل خویش هستید و قصد تعبیه یک شومینه شیک و زیبا را دارید، و اگر برای رسیدن به این هدف، تعبیه دودکش و یا هر ساختار دیگری مانع کار شماست؟ ما ایده ساده ای را برای حل مشکل شما ارائه داده ایم. شما می توانید با تعبیه شومینه اتانولی بدون سر و صدا و بدون تمام عوارض مربوط به دودکش ها، ..
78,000,000 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: Ethanol stainlesssteel 100
شومینه اتانولی بعنوان یک منبع مکمل گرما برای فضای های متوسط و کوچک می باشد. یک شومینه تزئینی ایده آل که می تواند محیط گرم و نرمی را برای شما بوجود آورد و شعله های آتش پر جنب و جوش آن لذت وصف ناپذیری را برای شما خلق می نماید.شومینه اتانولی به دودکش نیازی نداشته، هیچ گاز و یا برقی مورد نیاز آن نیست، ت..
96,000,000 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: Ethanol stainlesssteel 125
استفاده از شومینه اتانولی، در حقیقت استفاده از شعله های آتش به راحت ترین و آسان ترین روش ممکن می باشد. شومینه اتانولی به نصب و راه اندازی خاصی نیاز نداشته و تعمیر و نگهداری در آن خیلی کم اتفاق می افتد. در شومینه های اتانولی فقط با فشار ساده یک دکمه و یا از طریق گوشی های هوشمند، شعله های آتش واقعی در..
125,000,000 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: Ethanol stainlesssteel 150
با شومینه اتانولی می توانید روز و شب درخشان و رمانتیک بدون دود و خاکستر را برای فضای داخلی خانه خود خلق نمائید. شومینه های اتانولی در فضای باز یک محیط منحصر به فرد و رویایی ایجاد می نماید که هیچکدام از شومینه های موجود در بازار قادر به ایجاد این هارمونی و فضای رمانتیک نیستند. شومینه اتانولی نشانگر ..
155,000,000 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: Ethanol stainlesssteel 175
همه ما دوست داریم که در فضای منزلمان یک شومینه زیبا و چشم نواز داشته باشیم زیرا شومینه بیش از آنکه جنبه گرما زایی داشته باشد از لحاظ زیبایی مثل نگینی در فضای خانه می درخشد و بیش از تمام وسایل یک خانه توجه هر تازه واردی را به خود جلب می نماید و در عبارتی دیگر نشستن در کنار شومینه در یک هوای سرد زمستا..
176,000,000 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: Ethanol stainlesssteel 200
شومینه اتانولی بسیار لوکس و شیک می باشد که به محیط زندگی شما زیبایی و جذابیت می بخشد و سیستم حرارتی آن نیز فوق العاده بوده و نسل جدید شومینه های مدرن و شومینه های لوکس هستند. خودنمایی شومینه اتانولی لوکس در هر محیطی واقعاً زیبا و آرامش بخش است. این نوع شومینه ها مطابق سلیقه مشتریان به هر شکل و متریا..
192,000,000 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: EL fireplace wallmounted 01
مهمترین کاربرد شومینه ها تکمیل دکوراسیون داخلی منازل شماست، و از جمله وسایلی است که برای انتقال حرارت و گرمایش محیط داخلی اماکن مسکونی و عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه با در نظر گرفتن معیارهای جهانی، بهترین و مقبولترین شومینه، شومینه ای است که دارای سوخت پاک و سبز بوده و عاری از هر گونه موا..
0 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: EL fireplace wallmounted 02
شومینه ها پیشتر به عنوان مرسوم ترین و با اصالت ترین نوع وسیله گرمایشی مورد استفاده قرار گرفته است و تنها با گذشت زمان، متناسب با تغییر شیوه دکوراسیون داخلی، گونه های متنوع تر و به روزتری به مرحله تولید رسیده است. امروزه با اینکه شومینه ها در انواع سبک های کلاسیک نیز به چشم می خورد اما در مقابل شومین..
0 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: EL fireplace wallmounted 03
نسل جدید شومینه ها، شامل انواع شومینه اتانولی، شومینه برقی و شومینه بخاردار هستند که با ایجاد شعله های پر جنب و جوش، تصادفی، رنگی، نامنظم و چشمگیر، فضای زیبا و آرامش بخشی را برای شما به ارمغان می آورند. این شومینه ها بصورت شومینه دیواری و یا شومینه مدرن قابلیت نصب و راه اندازی دارند. استفاده از شوم..
0 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: EL fireplace wallmounted 04
انواع شومینه اتانولی و یا همان شومینه الکلی زیبایی مضاعف و چشمگیری را در خانه بوجود می آورند. با شروع فصل سرما، شومینه ها در منازل و اماکن عمومی لوکس روشن می شوند و علاوه بر گرمازایی خانه ها، به یکی از عناصر دکوراتیوی و مهم خانه نیز مبدل می شوند. استفاده از شومینه اتانولی، در حقیقت استفاده از شعله ..
0 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: EL fireplace wallmounted 05
اگر شما در حال نوسازی منزل خویش هستید و قصد تعبیه یک شومینه شیک و زیبا را دارید، و اگر برای رسیدن به این هدف، تعبیه دودکش و یا هر ساختار دیگری مانع کار شماست؟ ما ایده ساده ای را برای حل مشکل شما ارائه داده ایم. شما می توانید با تعبیه شومینه اتانولی بدون سر و صدا و بدون تمام عوارض مربوط به دودکش ها، ..
0 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: EL fireplace wallmounted 06
شومینه اتانولی یک شومینه با سوخت پاک محسوب شده که حرارت را با شعله های پر جنب و جوش فراهم می سازد. این شومینه با خصوصیات منحصر به فرد خود مطمئناً یک نقطه کانونی خیره کننده را در هر اتاق و یا فضای داخلی ایجاد می کند. انواع شومینه اتانولی از شومینه های سازگار با محیط زیست هستند که طراحی و تکنولوژی را..
0 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: EL fireplace portable 01
آیا شما در حال ایجاد و نصب یک شومینه سفارشی خاص هستید و یا در فکر بازسازی شومینه موجود خود می باشید و دنبال یک راه حل جدید برای داشتن یک شومینه زیبا و شیک هستید، ما شومینه فضای باز (از انواع شومینه اتانول) را با توجه به تنوع نیازهای شما، به شما پیشنهاد می دهیم که مجموعه ای از شعله های واقعی آتش را ..
0 ریال
برند: Avalon Fireplace مدل: EL fireplace portable 02
اتاق نشیمن از مهمترین اتاقها در خانه برای نصب و راه اندازی انواع شومینه دیواری و شومینه پرتابل و شومینه رومیزی برای ایجاد یک مکان ایده آل و رویایی محسوب می شود. حس گرمای شومینه، نقطه کانونی را برای زمان های خوب و لحظات به یاد ماندنی بوجود می آورد. اگر دقت کرده باشید در محافل سیاسی و اجتماعی نیز از ..
0 ریال
نمایش 1 تا 15 از 30 (2 صفحه)