• شومینه گازی دیواری اوپتیکا | Optica
  • شومینه گازی دیواری اوپتیکا | Optica
  • شومینه گازی دیواری اوپتیکا | Optica
شومینه گازی دیواری اوپتیکا | Optica

شومینه گازی دیواری اوپتیکا | Optica

0 نظرسفارش (0)
24,000,000 ریال
کد محصول: OPTICA
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

یکی از روش های مکمل دکوراسیون و گرمایش محیط خانه، شومینه است. شومینه های ال سی دی بصورت صاف یا فلت، دو طرفه، سه طرفه، چهار طرفه و کنج بصورت شومینه کنجی قابل اجرا می باشند، در این میان ش...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

یکی از روش های مکمل دکوراسیون و گرمایش محیط خانه، شومینه است. شومینه های ال سی دی بصورت صاف یا فلت، دو طرفه، سه طرفه، چهار طرفه و کنج بصورت شومینه کنجی قابل اجرا می باشند، در این میان شومینه آوالون انتخاب وسیعی از شومینه های گازی را ارائه می دهد که شامل انواع شومینه گازی کلاسیک و انواع شومینه گازی دیواری با سبک مدرن و کلاسیک می باشد.
شومینه گازی مدرن و کلاسیک آوالون علاوه بر اهمیت به کیفیت، آسایش شما را نیز در نظر داشته و تمامی شومینه های گازی دیواری خود را بصورت دو جداره و با خدمات عایق بندی مطمئن و با کمترین یا بدون آلایندگی ارائه می دهد. از آنجا که سوخت گاز کارآمد ترین راه گرمایش منازل یک خانواده ایرانی است، شومینه آوالون نیز، فناوری مشعل با حداقل آلایندگی را در این زمینه ارائه می دهد، با سوخت گاز بدون نگرانی به زندگی خود ادامه می دهید، ما تأمین امنیت و آسایش شما را مطابق استانداردهای سختگیرانه انجام داده ایم.
با خرید شومینه گازی یا شومینه برقی از شومینه آوالون علاوه بر اطمینان از تکنولوژی روز مورد استفاده در آن، شما می توانید شومینه هیزم سوز و یا شومینه چوب سوز خود را با شومینه های گازی مدرن و شومینه های گازی کلاسیک و شومینه های برقی آوالون با بهره وری بالا جایگزین نمائید. ما این تعویض شومینه را برای شما انجام می دهیم. در ساخت شومینه گازی و کوره های استاندارد شومینه به شما این اطمینان را می دهیم که شما تسلط کامل برای کنترل شومینه را در اختیار داشته و حتی در بعضی از مدلها فقط با یک ریموت کنترل کوچک کنترل شومینه را انجام خواهید داد. با خرید شومینه های گازی و برقی آوالون به خانه خود ارزش فوق العاده ای داده و در عین حال یک راحتی آرامش بخش و یک منبع حرارتی قابل اعتماد، گرم و دنج را برای لذت خود خواهید داشت. بنابراین بالاترین راندمان، حداکثر راحتی، طراحی و تست عملکرد مطللوب و دهها مزایای دیگر به شما این اجازه را می دهد که با اطمینان بیشتر محصول مورد نظر خود را از  شومینه آوالون تهیه نمائید. شومینه گازی دیواری اوپتیکا از انواع شومینه های ال سی دی دیواری است که بصورت ایستاده قابل اجراست.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب