حالت نمایش:
25,000,000 ریال

همانطور که می دانیم از قدیم الایام شومینه ها بعنوان یک عنصر دکوراسیونی مورد علاقه مردم و معماران بوده و در طی سالیان سال تغییرات و نقشه های متنوعی را به خود دیده است. اینک تکنولوژی نوین با برکنار گذاشتن شومینه سنتی و شومینه سنگی که معایب زیست محیطی و آلایندگی فراوانی به همراه دارند، شومینه های مدرن بدون آلایندگی و یا با کمترین آلایندگی را عرضه نمود..

50,000,000 ریال

شومینه آوالون بعنوان بزرگترین و خلاق ترین تولید کننده شومینه های گازی، شومینه های برقی، شومینه های بخاردار و شومینه های اتانولی در ایران شناخته شده و فعالیت می نماید. شومینه آوالون تمام تلاش خود را بر نوآوری و تمایز طراحی محصولات خویش قرار داده است. شومینه گازی و انواع شومینه مدرن و کلاسیک آوالون علاوه بر اهمیت قاطع به کیفیت و امنیت، آسایش شما را ن..

27,000,000 ریال

شومینه های امروزی با خصوصیات مدرن، عموماً با سوخت گاز یا الکتریک کار می کنند. تپش آتش در قلب شومینه در خانه مدرن و کلاسیک شما زیبایی وصف ناپذیری خواهد داشت. انواع شومینه های کلاسیک و مدرن ما حرارت فوق العاده خانه شما را برای زمستان تأمین خواهد نمود. بنابراین شومینه آوالون برای هر یک از موارد نیاز شما از جمله اهمیت بودجه، شومینه عاری از دود، یک نام ..

24,000,000 ریال

یکی از روش های مکمل دکوراسیون و گرمایش محیط خانه، شومینه است. شومینه های ال سی دی بصورت صاف یا فلت، دو طرفه، سه طرفه، چهار طرفه و کنج بصورت شومینه کنجی قابل اجرا می باشند، در این میان شومینه آوالون انتخاب وسیعی از شومینه های گازی را ارائه می دهد که شامل انواع شومینه گازی کلاسیک و انواع شومینه گازی دیواری با سبک مدرن و کلاسیک می باشد.شومینه گازی مدر..

25,000,000 ریال

یکی از بهترین روش ها برای تکمیل دکوراسیون منزل و معماری داخلی و گرمایش فضای اتاقتان شومینه (Fireplace) است. شومینه های ال سی دی آوالون بصورت صاف یا فلت، دو طرفه و شومینه کنج دیوار قابل اجرا می باشند، شومینه گازی دیواری آوالون با طراحی و ساخت سفارشی قابل انجام بوده و شما می توانید با خرید شومینه گازی LCD آوالون در فضای خود صرفه جویی کنید. انواع شومی..

27,000,000 ریال

شومینه آوالون انتخاب وسیعی از انواع شومینه های گازی کلاسیک و مدرن را ارائه می دهد که شامل شومینه گازی زمینی و شومینه گازی دیواری یا شومینه ال سی دی می باشد و برای هر سلیقه و درخواست شما مناسب می باشد. از آنجا که سوخت گاز کارآمدترین راه گرمایش منازل یک خانواده ایرانی است، شومینه آوالون نیز با توجه به این نیاز مشتریان، فناوری مشعل فاقد آلایندگی را در..

27,000,000 ریال

شومینه آوالون انتخاب وسیعی از انواع شومینه های گازی کلاسیک و مدرن را ارائه می دهد که شامل شومینه گازی زمینی و شومینه گازی دیواری یا شومینه ال سی دی می باشد و برای هر سلیقه و درخواست شما مناسب می باشد. از آنجا که سوخت گاز کارآمدترین راه گرمایش منازل یک خانواده ایرانی است، شومینه آوالون نیز با توجه به این نیاز مشتریان، فناوری مشعل فاقد آلایندگی را در..

30,000,000 ریال

شومینه آوالون بعنوان بزرگترین طراح و تولید کننده انواع شومینه گازی و برقی در ایران شناخته شده است. این شرکت تمرکز بر نوآوری و سادگی طراحی را بعنوان نقطه شروع کسب و کار خویش قرار داده است. ما شعب گسترده ای از فروش شومینه را در تهران و ایران داریم. شومینه های ما را می توانید در نمایشگاه شومینه، سایتهای اینترنتی و کاتالوگ شومینه مشاهده فرمائید.سوخت گا..

24,000,000 ریال

روند بروزرسانی زیبایی شناسی فضای داخلی را باید مرهون ارتقاء قابل توجهی در تکنولوژی شومینه دانست، بهره وری از فضای داخلی، سهولت استفاده، کنترل حرارت و توزیع گرما، استفاده از فولاد مرغوب و مشعل استاندارد و ضد زنگ برای عملکرد و بهره وری، نمونه ای از مزیت های قابل شمارش برای شومینه های گازی و برقی گروه صنعتی آوالون می باشد.شومینه آوالون انتخاب گسترده ا..

27,000,000 ریال

امروزه جامعه جهانی در تمامی تصمیمات خود، محیط زیست را مدنظر خود قرار می دهد. در این راستا، شومینه آوالون نیز با احساس مسئولیت در مقابل محیط زیست، برای تولید یک شومینه فراتر از انتظار در بازده، طراحی و مهندسی قدم های موثری برداشته است. شومینه آوالون به نوبه خود تجربه چندین ساله خود را همراه با آخرین پیشرفت ها در هنر و تکنولوژی آمیخته کرده و یک راه ح..

28,000,000 ریال

شومینه آوالون بعنوان طراح و تولید کننده شومینه های گازی و شومینه های برقی در ایران شناخته شده و فعالیت می نماید. شومینه های ما را می توانید در نمایشگاههای مختلف بین المللی تهران و ایران و سایتهای اینترنتی و یا کاتالوگ شومینه مشاهده فرمائید. همچنین شما می توانید در صورت علاقمندی از طریق سایت شومینه آوالون نسبت به خرید شومینه های دلخواه خود اقدام نما..

45,000,000 ریال

امروزه با ورود تکنولوژی های پیشرفته روز، شومینه های سنتی دیگر جایی برای خودنمایی در منازل ندارند، لذا گروه صنعتی شومینه آوالون با تلفیقی از شومینه های معاصر مطابق با سلیقه و تکنولوژی روز ایده و طرحی نو را در شومینه های گازی و برقی خود منعکس نموده است.استقبال از شومینه های گازی و برقی آوالون از نوع شومینه مدرن ال سی دی و شومینه کلاسیک نمونه ای از تف..

نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)